Полтавська Кременчук Вищі навчальні закладиВищі навчальні заклади Кременчук

Вищі навчальні заклади у Кременчук

1
 • target ad
  Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського
  вулиця Першотравнева, тел.
  вулиця Першотравнева, 19а, тел. детальніше
  Вищі навчальні заклади Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського знаходиться у Кременчук, вулиця Першотравнева.

коротко про вищі навчальні заклади у Кременчук

На цій сторінці зібрані вищі навчальні заклади, розташовані у Кременчук. Locator.ua відомо про одна вищі навчальні заклади поряд з цим місцем серед яких Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського , який розташований на вул. Першотравнева. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці вищі навчальні заклади.

 • Скільки Вищі навчальні заклади у Кременчук?

  За даним Locator.ua у Кременчук ведуть діяльність 1 Вищі навчальні заклади.

 • Які Вищі навчальні заклади найкращі у Кременчук?

  Locator радить відвідати насступні Вищі навчальні заклади у Кременчук: Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського.

 • Де знаходиться найближчі від мене Вищі навчальні заклади у Кременчук?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Вищі навчальні заклади, перейдіть на сторінку Вищі навчальні заклади у Кременчук і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Вищі навчальні заклади у Кременчук?

  Ціни на послуги Вищі навчальні заклади залежать від конкретної послуги і Вищі навчальні заклади. Locator.ua дає можливість всім Вищі навчальні заклади вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Вищі навчальні заклади.

 • Послугами яких Вищі навчальні заклади у Кременчук краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Вищі навчальні заклади, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського.

 • Як зв'язатись з цими Вищі навчальні заклади?

  Контакти для зв'язку з цими Вищі навчальні заклади ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Вищі навчальні заклади у Кременчук

Вищі навчальні заклади за районами Кременчук: