Полтавська Кременчук Приватні клінікиПриватні клініки Кременчук

Приватні клініки у Кременчук

6
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Европейская медицина
  вулиця Театральна, тел. 0 (53) 676-27... показати
  вулиця Театральна, 46а, тел. 0(53)676-27-52 детальніше
  Приватні клініки Европейская медицина знаходиться у Кременчук, вулиця Театральна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 19:00.
 • МСЧ Нефтехимик
  вулиця Свиштовская, тел. 0 (53) 676-80... показати
  вулиця Свиштовская, 3, тел. 0(53)676-80-90 детальніше
  Приватні клініки МСЧ Нефтехимик знаходиться у Кременчук, вулиця Свиштовская. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 17:00.
 • Лечебно-диагностический центр Арника
  Кременчук, вулиця Генерала Жадова, тел. 0 (53) 679-61... показати
  Кременчук, вулиця Генерала Жадова, 5, тел. 0(53)679-61-72 детальніше
  Приватні клініки Лечебно-диагностический центр Арника знаходиться у Кременчук, вулиця Генерала Жадова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 19:00.
 • Медицинский центр Арника
  бульвар Пушкіна, тел. 0 (53) 674-29... показати
  бульвар Пушкіна, 17а, тел. 0(53)674-29-43 детальніше
  Приватні клініки Медицинский центр Арника знаходиться у Кременчук, бульвар Пушкіна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 19:00.
 • Виком
  вулиця Першотравнева, тел. 0 (53) 663-90... показати
  вулиця Першотравнева, 43а, тел. 0(53)663-90-08 детальніше
  Приватні клініки Виком знаходиться у Кременчук, вулиця Першотравнева. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 18:00.
 • Детский медицинский центр Беби доктор
  вулиця Перемоги, тел. 0 (63) 292-32... показати
  вулиця Перемоги, 10, тел. 0(63)292-32-83 детальніше
  Приватні клініки Детский медицинский центр Беби доктор знаходиться у Кременчук, вулиця Перемоги. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 13:00.

коротко про приватні клініки у Кременчук

На цій сторінці зібрані приватні клініки, розташовані у Кременчук. Locator.ua відомо про шість приватні клініки поряд з цим місцем серед яких Европейская медицина, МСЧ Нефтехимик, Лечебно-диагностический центр Арника та інші , які розташовані на вул. Театральна, вул. Свиштовская, вул. Генерала Жадова і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці приватні клініки.

 • Скільки Приватні клініки у Кременчук?

  За даним Locator.ua у Кременчук ведуть діяльність 6 Приватні клініки.

 • Які Приватні клініки найкращі у Кременчук?

  Locator радить відвідати насступні Приватні клініки у Кременчук: Европейская медицина, МСЧ Нефтехимик, Лечебно-диагностический центр Арника.

 • Де знаходиться найближчі від мене Приватні клініки у Кременчук?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Приватні клініки, перейдіть на сторінку Приватні клініки у Кременчук і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Приватні клініки у Кременчук?

  Ціни на послуги Приватні клініки залежать від конкретної послуги і Приватні клініки. Locator.ua дає можливість всім Приватні клініки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Приватні клініки.

 • Послугами яких Приватні клініки у Кременчук краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Приватні клініки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Европейская медицина, МСЧ Нефтехимик, Лечебно-диагностический центр Арника.

 • Як зв'язатись з цими Приватні клініки?

  Контакти для зв'язку з цими Приватні клініки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Приватні клініки у Кременчук

Приватні клініки за районами Кременчук:

Більше популярних послуг у рубриці:

медична книжка омк-1, езофагогастроскопія, педіатр, акушер-гінеколог, ортопед, оторіноларінгологія, медичний огляд, травматологія, ендоскопія, травматолог, гінекологія, ортопедія, УЗД, невролог, електрокардіограма (ЕКГ), хірург, електроенцефалографія (ЕЕГ), уролог, ендокринолог, маммографія