Полтавська Кременчук Приватні клініки Медичний центрМедичний центр Кременчук

Медичний центр у Кременчук

2
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Медицинский центр Арника
  бульвар Пушкіна, тел. 0 (53) 674-29... показати
  бульвар Пушкіна, 17а, тел. 0(53)674-29-43 детальніше
  Медичний центр Медицинский центр Арника знаходиться у Кременчук, бульвар Пушкіна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 19:00.
 • Детский медицинский центр Беби доктор
  вулиця Перемоги, тел. 0 (63) 292-32... показати
  вулиця Перемоги, 10, тел. 0(63)292-32-83 детальніше
  Медичний центр Детский медицинский центр Беби доктор знаходиться у Кременчук, вулиця Перемоги. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 13:00.

коротко про медичний центр у Кременчук

На цій сторінці зібрані медичний центр, розташовані у Кременчук. Locator.ua відомо про дві медичний центр поряд з цим місцем серед яких Медицинский центр Арника, Детский медицинский центр Беби доктор , які розташовані на бул. Пушкіна, вул. Перемоги. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці медичний центр.

 • Скільки Медичний центр у Кременчук?

  За даним Locator.ua у Кременчук ведуть діяльність 2 Медичний центр.

 • Які Медичний центр найкращі у Кременчук?

  Locator радить відвідати насступні Медичний центр у Кременчук: Медицинский центр Арника, Детский медицинский центр Беби доктор.

 • Де знаходиться найближчі від мене Медичний центр у Кременчук?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Медичний центр, перейдіть на сторінку Медичний центр у Кременчук і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Медичний центр у Кременчук?

  Ціни на послуги Медичний центр залежать від конкретної послуги і Медичний центр. Locator.ua дає можливість всім Медичний центр вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Медичний центр.

 • Послугами яких Медичний центр у Кременчук краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Медичний центр, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Медицинский центр Арника, Детский медицинский центр Беби доктор.

 • Як зв'язатись з цими Медичний центр?

  Контакти для зв'язку з цими Медичний центр ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Медичний центр у Кременчук

Медичний центр за районами Кременчук:

  Більше популярних послуг у рубриці:

  медична книжка омк-1, колоноскопія, травматолог, оторіноларінгологія, електрокардіограма (ЕКГ), оториноларинголог, неврологія, гінекологія, електроенцефалографія (ЕЕГ), педіатр, ортопедія, 3D-УЗД, медичний огляд, санітарна книжка, езофагогастроскопія, невролог, педіатрія, акушер-гінеколог, УЗД