Полтавська Кременчук Дитячі поліклінікиДитячі поліклініки Кременчук

Дитячі поліклініки у Кременчук

2
фільтр: цілодобово
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • 2-я городская больница г. Кременчука
  вулиця Генерала Манагарова, тел. 0 (53) 670-09... показати
  вулиця Генерала Манагарова, 7, тел. 0(53)670-09-54 детальніше
  Дитячі поліклініки 2-я городская больница г. Кременчука знаходиться у Кременчук, вулиця Генерала Манагарова. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • 2-я Городская больница
  вулиця Генерала Манагарова, тел. 0 (53) 666-10... показати
  вулиця Генерала Манагарова, 7, тел. 0(53)666-10-48 детальніше
  Дитячі поліклініки 2-я Городская больница знаходиться у Кременчук, вулиця Генерала Манагарова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 17:00.

коротко про дитячі поліклініки у Кременчук

На цій сторінці зібрані дитячі поліклініки, розташовані у Кременчук. Locator.ua відомо про дві дитячі поліклініки поряд з цим місцем серед яких 2-я городская больница г. Кременчука, 2-я Городская больница , які розташовані на вул. Генерала Манагарова. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці дитячі поліклініки.

 • Скільки Дитячі поліклініки у Кременчук?

  За даним Locator.ua у Кременчук ведуть діяльність 2 Дитячі поліклініки.

 • Які Дитячі поліклініки найкращі у Кременчук?

  Locator радить відвідати насступні Дитячі поліклініки у Кременчук: 2-я городская больница г. Кременчука, 2-я Городская больница.

 • Де знаходиться найближчі від мене Дитячі поліклініки у Кременчук?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Дитячі поліклініки, перейдіть на сторінку Дитячі поліклініки у Кременчук і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Дитячі поліклініки у Кременчук?

  Ціни на послуги Дитячі поліклініки залежать від конкретної послуги і Дитячі поліклініки. Locator.ua дає можливість всім Дитячі поліклініки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Дитячі поліклініки.

 • Послугами яких Дитячі поліклініки у Кременчук краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Дитячі поліклініки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: 2-я городская больница г. Кременчука, 2-я Городская больница.

 • Як зв'язатись з цими Дитячі поліклініки?

  Контакти для зв'язку з цими Дитячі поліклініки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Дитячі поліклініки у Кременчук

Дитячі поліклініки за районами Кременчук: